Людина за добу видихає разом із повітрям 500л вуглекислого газу. Визначте масу даного об"єму газу ??? задача плиз!!
- 10.05.2017 16:35
- Химия
Ответы и объяснения 1
N=V/Vm n(CO2)=500/22,4=22,32(моль)
m=n*M(Mr) M=Mr Mr(CO2)=44 M(CO2)=44г/моль
m(CO2)=22,32*44=982,08(г)
Ответ:982,08г
- 11.05.2017 23:54