Яке число молекул міститься: в 0.48 г озону
- 24.06.2017 01:51
- Химия
Ответы и объяснения 1
Дано: m (O₃) = 0,48 г
Na = 6,02·10²³ моль⁻¹ -- постійна Авогадро
Знайти: число молекул (N)
Рішення:
N = Na·ν = Na·
N = 6,02·10²³· = 6,02·10²¹ молекул
- 26.06.2017 00:54