Розрахуйте молярну масу деякого газу, якщо 60 г займають об єм 44,8 л (н.у)
- 15.09.2018 06:24
- Химия
Ответы и объяснения 1
Знаходимо кількість речовини v=V/Vm=44,8/22,4=2моль
M=m/v=60/2=30г/моль
- 16.09.2018 13:59