При взаємодії одновалентного металу масою 117 г із водою виділився водень об'ємом 33,6 л (н.у.).Визначте цей метал.
- 19.09.2018 00:06
- Химия
Ответы и объяснения 1
Думаю, это решается так
Дано: m(M) = 117 г
V(H2) = 33,6 л
н.у
М - ?
уравнение реакции: M + H20 = M2O + H2
n(H2) = V/Vм (за н.у Vм = 22,4 л/моль) = 33,6/22,4 = 1,5 моль
n(M) = 2n(H2) = 2x1?5 = 3 моль
M = m/n = 117/3 = 39г/моль
Ответ: Металл - Калий
- 19.09.2018 05:57