Невідомий одновалентний метал масою 69 г. реагує із сіркою масою 48 г. Визначте цей метал.
- 15.07.2018 06:07
- Химия
Ответы и объяснения 1
M(Me):m(S)=Mэ(Me):Mэ(S)
Mэ(S)=32/2=16грамм/моль
69:48=Mэ(Me):16 Mэ(Me)=23
M(Me)=Mэ(Me)*B M(Me)=23*1=23г/моль
Ответ:Na
- 16.07.2018 15:45