"Позначте об'єм карбон 4 оксиду, який утворюється при повному окиснені глюкози кількістю речовини 2 моль"
- 11.07.2018 05:14
- Химия
Ответы и объяснения 1
2C6H12O + 17O2 --> 12H2O + 12CO2
За рівнянням з 2 моль глюкози можна отримати 12 моль карбон (4) оксиду.
Його об'єм за нормальних умов складатиме:
V(CO2) = n * Vm = 12 * 22,4 = 268,8 (л).
- 12.07.2018 16:03