Розставте коефіцієнти для таких реакцій:
а) Al+Cl2->Alcl3
б) Na+l2->Nal
в) P+o2->P2O3
г) KClO3->kClO+KClO4
д)FeBr2+Br2->FeBr3
- 27.07.2018 08:13
- Химия
Ответы и объяснения 1
2Al + 3Cl2 = 2AlCl3
2Na + I2 = 2NaI
4P + 3O2 = 2P2O3
3KClO3 = KClO + 2KClO4
2FeBr2 + Br2 = 2FeBr3
- 28.07.2018 13:05