Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення:
MgCO3--MgO--MgSO4--Mg(NO3)2--Mg(OH)2--MgBr2
- 23.06.2017 16:46
- Химия
Ответы и объяснения 1
MgCO3 = MgO + CO2
MgO + H2SO4 = MgSO4 + H2O
MgSO4 + 2KNO3 - Mg(NO3)2 + K2SO4
Mg(NO3)2 + 2KOH = Mg(OH)2 + 2KNO3
Mg(OH)2 + 2HBr = MgBr2 + 2H2O
- 24.06.2017 21:34