Обчисліть та вкажіть об'єм сірчистого газу що можна одержати при спалюванні 500 г ферум 2 сульфіду, що містить 12 % домішок
- 21.08.2018 13:58
- Химия
Ответы и объяснения 1
2FeS+3O2--2FeO+2SO2
m(FeS)=500·12/100=60г
500-60=440г
n(FeS)=440/88=5моль
n(SO2)=5моль или m(SO2)=64·5=320г или v(SO2)=22.4·5=112литр
- 22.08.2018 07:04