Відносна молекулярна маса вищого оксиду елемента 6 групи за воднем дорівнює 40. Масова частка Оксигену - 60 % . Визначте цей елемент .
- 26.05.2017 07:11
- Химия
Ответы и объяснения 2
M (ЭО3) = D * M(H2) = 40*2г/моль = 80г/моль
составим пропорцию
Э 40% - О 60%
Х - 48г
х = 40*48/60=32 это сера
M(SO3) = 32+48 = 80г/моль
Ответ: элемент - сера
- 27.05.2017 23:15