Зразок латуні ( Cu, Zn ) масою 200 г з масовою часткою міді 60 % обробили надлишком хлоридної кислоти. Обчисліть об'єм газу що виділився.
- 12.11.2017 20:51
- Химия
Ответы и объяснения 1
Cu+2HCl≠
80г хл
Zn+2HCl=ZnCl2+H2
65г 22,4л
ω(Zn)=100%-ω(Cu)=100%-60%=40%
m(Zn)= m(сплава) * ω(Zn)/100%= 200*40%/100%=80г
х= 80*22,4/65=27,57л
- 13.11.2017 03:51