який об'єм метану потрібен для синтезу 30т мурашиної кислоти , якщо її вихід становить 90% від теоретично можливого
- 24.05.2018 19:34
- Химия
Ответы и объяснения 1
2CH4+3O2= 2HCOOH+ 2H2O
Составляем пропорцию:
30 т - 100%
х - 90%
х=30*90/100=27 т- реальный выход муравьиной кислоты
V(СН4)= 2*22.4*27/2*46=13 л
- 25.05.2018 05:58