Скільки води та розчину з масовою часткою аміаку 25% треба для виготовлення 500 г розчину з масовою часткою аміаку 3%?
- 07.09.2018 00:01
- Химия
Ответы и объяснения 1
М в-ва=м р-ра*ω/100%=500*3%/100%=15г
м р-ра= м ва*100%/ω=15*100%/25%= 60г
м воды = 500г -60г=440г
- 07.09.2018 06:32