Який об-єм метану(н.у)потрібний для синтезу 30т мурашиної кислоти,якщо її вихід становить 90% від теоретично можливого?
- 11.06.2018 11:58
- Химия
Ответы и объяснения 1
X 30 т
2CH4+3 O2=2 HCOOH +2 H2O
44.8 60 90=30*100\х
90х=3000
х=33.3
х=33.3*44.8\60=24.8 м3 или24888.8л
- 12.06.2018 17:34