Яким об-єм водню (н.у)можна добути ,якщо подіяти оцтовою кислотою на 1,2 г магнію?
- 16.06.2017 15:08
- Химия
Ответы и объяснения 1
2CH3COOH + Mg = (CH3COO)2Mg +H2
n(Mg) = 1,2 / 24 = 0,05 моль
n (Mg) = m (H2)
V (H2) 0,05 x 22,4 = 1,12 л
Ответ: 1,12л
- 17.06.2017 10:02