Помогите решить задачу:" Який об'єм водню можна добути в результаті взаємодії розбавленої сульфатної кислоти з залізом масою 20г,масова частка домішок в ньому складає 4,8%?
- 04.05.2018 15:46
- Химия
Ответы и объяснения 1
H2SO4+Fe= FeSO4+H2
20г - 100%
х г - 4.8%
х= 20*4.8/100=0.96 г - примеси
Чистое железо: 20 - 0.96 = 19,04 г
Составляем пропорцию
20 - х
56 - 22.4
х= 20*22.4/56=8 л
- 05.05.2018 06:07