Обчисліть і вкажіть обєм аміаку (н.у.)маса якого дорівнює 3, г
- 12.09.2017 06:22
- Химия
Ответы и объяснения 1
Обчислюємо кількість аміаку: n=m/M, де m-мама, М-молярна маса 17г/моль. n=3/17=0.18моль. Обчислюємо обєм аміаку: V=n*Vm, де Vm-молярний обєм 22,4л/моль. V=0.18*22,4=4,032л
- 13.09.2017 06:13