Внаслідок згоряння речовини масою 13,8г утворилося 26,4г вуглекислого газу і 16,2г води. визначте молекулярну формулу ціеі речовини якшо густина іі за воднем дорівнюе 23. складіть формулу ізомерів такого складу
- 09.09.2018 03:12
- Химия
Ответы и объяснения 1
R + O2 = CO2 + H2O
n(H2O) = 16,2 г/ 18 г/моль = 0,9 моль
n(CO2) = 26,4 г/ 44 г/моль = 0,6 моль
n(R) = 13,8 г / 46 г/моль = 0,3 моль
3С2Н6 + 10,5О2 = 6СО2 + 9Н2О
С2Н6 - этан, изомеров у данного вещества нет.
R + O2 = CO2 + H2O
n (H2O) = 16,2 г / 18 г / моль = 0,9 моль
n (CO2) =26,4 г / 44 г / моль = 0,6 моль
n (R) = 13,8 г / 46 г / моль = 0,3 моль
3С2Н6 + 10,5 О2 = 6СО2 + 9Н2О
С2Н6 - етан, ізомерів у даного речовини немає.
- 01.01.1970 00:00