Допоможіть
який обєм вуглекислого газу утвориться під час розкладу вапняку масою 50 тон що містить 10 % домішок?
- 10.08.2018 04:01
- Химия
Ответы и объяснения 1
М(CaCO3)=100г/моль m(CaCO3)=5*10^7 CaCO3=CaO+CO2 5*10^7/100=x/22.4 x=112*10^5л либо 11200 м^3 Ответ это х тоесть объем
- 11.08.2018 20:22