1. Виберіть реакцію гідрування:а) СН4 +202 → С02 + 2Н20;
б) С2Н2 + Н2 → С2Н4;
в) СН4 +С12 → СН3С1 + HCl;
г) С2Н4 + НСІ → СНз - СН2СІ.
2. Виберіть структурну формулу бутену:
H H H H
а) H – C – C – C - C – H
H H H H
H H
Б) H – C = C – C – C – H
H H H H
H H
в)Н - С = C – C – C – H
H H
г) С4Н6
3. Вкажіть, скільки літрів вуглекислого газу (СО2) утвориться внаслідок повного згорання 5 л ацетилену ( рівняння реакції – 2С2H2 + 502 —> 4С02 + 2Н20):
а)10л; в) 30л;
б)20л; г) 40л.
4.
Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення:
CO2
↑
СаС2 → С2Н2 → С2Н4 → С2Н5С1 → С2Н4С12
↓ ↓
CH3COH (-СН2-СН2-)n.
- 25.09.2018 08:35
- Химия
Ответы и объяснения 1
1.б
2.а
3.а
4. CaC2+2H2O=Ca(OH)2+C2H2
C2H2+H2=C2H4
2C2H2+3O2=2CO2+2H2O
C2H4+HCL=C2H5CL
C2H5Cl+Cl2=C2H4Cl2+HCl
C2H2+H2O=CH3COH
nC2H4=(-CH2-CH2-)n
- 26.09.2018 11:26