До розчину нитрату кальцию додали розчин що мистить карбонат натрию масою 6,36г обчислить масу осад що утворився
- 11.11.2017 22:54
- Химия
Ответы и объяснения 1
Реакція:
Ca(NO₃)₂+Na₂CO₃ = CaCO₃+2NaNO₃.
Молярні маси: Na₂CO₃ = 23*2+12+16*3 = 106 г/моль,
CaCO₃ = 40+12+16*3 = 100 г/моль.
Звідси витікає пропорція:
106 - 100
6,36 - х х = 6,36*100 / 106 = 6 г.
- 13.11.2017 00:37