Природний Магній складається з ізотопів ²⁴Mg, ²⁵Mg та ²⁶Mg. Атомна частка першого нукліда становить 78,7%, а другого - 10%. Визначте відносну атомну масу елемента.
- 26.06.2018 14:03
- Химия
Ответы и объяснения 1
78.7%+10.1%=88.8%
100%-88.8%=11.2%
Ar=(24*78.8%)+(25*10.1%)+(26*11.2%) / 100% =24.325
- 28.06.2018 00:23