Помогите пожалуйста:)
Обчислити масу магнію яку використали для взаємодії із 73 г хлоридної кислоти.
Вычислить массу магния которую использовали для взаимодействия с 73 г соляной кислоты(HCl)
- 22.06.2018 00:27
- Химия
Ответы и объяснения 1
складемо рівняння реакції та позначимо маси речовин в ньому:
х г 73 г
Mg + 2HCL = MgCl2 + H2
24 г 2*35,5=73г
запишемо відповідні молярні маси, враховуючи кількість і складемо пропорцію
m (Мg) = х
х = 73*24/73 = 24 г
m = 24 г
- 23.06.2018 12:25