Задача
Обчислити масу амоній хлориду отриманого із амоніаку масою 30г. якщо масова частка виходу становить 56% ??????????????????????????????????????
- 04.08.2017 11:34
- Химия
Ответы и объяснения 1
NH3+HCl=NH4Cl
1 моль-------1 моль
n(NH3)=30:17=1.8 моль
M(NH3)=17
1---1
1.8--х
n(NH4Cl)=1.8 моль
m(NH4Cl)=1.8*53.5=94.4 г теоретический выход
M(NH4Cl)=53.5
m(NH4Cl)=94.4*0.56=52.9 г практический выход
- 05.08.2017 02:48