До розчину що містить алюміній хлорид масою 32г. долили розчин що містить калій гідроксид масою 33 г визначте масу осаду"
- 11.12.2017 23:00
- Химия
Ответы и объяснения 1
AlCl3 + 3 KOH --- Al(OH)3 + 3 KCl
теоретично: ню (AlCl3)/ ню (KOH)=1/3
практично: ню (AlCl3)/ ню (KOH) = 0,25/0,6
ню (AlCl3) = 33/133,5=0,25
ню (KOH) = 32/56=0,6
Отже,KOH взято в надлишку,розрахунок проводимо за AlCl3 :
m( Al(OH)3) = 78 х 33/133,5 = 19,3 г
- 13.12.2017 00:13