Які з речовин взаємодіють з водою:Na2O, Cu, SiO2, CO, HCl, Ca?
- 21.06.2018 03:28
- Химия
Ответы и объяснения 1
+ Na2O + h2O = 2NaOH
Cu + h2O =\\
SiO2 + h2O = \\
CO + h2O = \\
HCl + h2O = \\
+ Ca + 2h2O = Ca(OH)2 + H2
- 22.06.2018 01:04