Яку кiлькiсть речовин водню потрiбно використати на вiдновлення 60.8 г хром(3) оксиду до хрому?
- 02.09.2018 04:12
- Химия
Ответы и объяснения 1
Cr2O3+3H2=2Cr+3H2O
(Cr2O3)=60.8/152=0.4(моль)
(H2)=(Cr2O3)*3=0.4*3=1.2(моль)
m(H2)=1.2*1=1.2(г)
- 03.09.2018 11:26