Яка маса розчину КОН
з масовою часткою КОН 0,2 необхідна для перетворення 68,2 граму хлориду у
гідроксид цинку?
- 21.04.2018 17:54
- Химия
Ответы и объяснения 1
2KOH + ZnCl₂ = Zn(OH)₂↓ + 2KCl
M(KOH) = 39 + 16 + 1 = 56 г/моль
M(ZnCl₂) = 65 + 35 * 2 = 135 г/моль
m(KOH) = (56 * 2 * 68,2) : (135 * 1) = 56,58 г
m(раствора KOH) = m(KOH) : w(KOH) = 56,58 : 0,2 = 282,9 г
- 22.04.2018 00:56