СРОЧНО!!!!В трьох пронумерованих пробірках містяться розчини сульфатної кислоти,натрій гідроген карбонат,амоній сульфат. Розпізнайте речовини за допомогою характерних реакцій. Напишіть молекулярні та йонні рівняння реакцій.
- 20.09.2018 19:49
- Химия
Ответы и объяснения 1
H2SO4+Ba(OH)2=BaSO4(белый осадок)+H2O
SO4(2-)+Ba(2+)=BaSO4(белый осадок)-качественная реакция на сульфат-ионы
NaHCO3+HCl=NaCl+H2O+CO2(газ)
HCO3(-)+H(+)=H2O+CO2(газ)-качественная реакция на гидрокарбонат-ионы
(NH4)2SO4+2KOH=K2SO4+2NH3(Газ с резким запахом)+2H2O
NH4(+)+OH(-)=NH3(газ с резким запахом)+H2O-качественная реакция на катионы аммония
- 21.09.2018 00:18