Визначити об'єм 3 моль хлоридоводню.
- 18.06.2018 00:51
- Химия
Ответы и объяснения 1
Дано: n ( HCL) = 3 моль
Знайти: V ( HCL) - ?
V=n*Vm
V( HCL) = 3*22.4 г/моль=67.2 л
- 19.06.2018 19:51