знайти масу солі, що утвориться при пропусканні 5,6 л сульфур (ІV) оксид крізь розчин гідроксиду барія
- 11.10.2017 17:17
- Химия
Ответы и объяснения 1
SO2+Ba(OH)2= BaSO3 + H2O
n(SO2) = 5,6/22,4=0,25 моль
n(SO2) = n(BaSO3 по условию реакции n(BaSO3)= 0,25 моль
m(BaSO3) = 0,25*217=54,25г
Ответ: 54,25г
- 12.10.2017 04:49