Обчисліть масу Хром(2) хлориду якщо хром масою 10.4г повністю прореагував з хлоридною кислотою
- 26.10.2017 01:28
- Химия
Ответы и объяснения 1
Дано:
m(Cr)=10.4г
m(CrCl)-?
Решение:
2Cr(20.8г)+2HCI=2CrCl(x)+H2
2 моль 2 моль
104г/моль 174г/моль
x=174*20.8/104=34.8г
- 27.10.2017 21:08