Розрахуйте маси солі і води які необхідно для приготування розчину масою 200г з масовою часткою 2,5%
- 20.05.2017 05:29
- Химия
Ответы и объяснения 1
Дано:
m(р-ну)=200г
W(солі)=2,5 %
m(солі) -?
m(H2O)-?
Розв.:
m(солі)=(200*2,5)/100% = 5 г
m(H2O)=200-5=195г
Вроде так)))
- 21.05.2017 21:53