Яка маса нітратної кислоти витратится на взаємодію з барій оксидом масою 1,53 грама,
- 14.04.2017 17:00
- Химия
Ответы и объяснения 1
BaO+2HNO3=H2O+Ba(NO3)2
n BaO=1.53/153.3=0.0099 моль
n HNO3=0.0099*2=0.0198 моль
m HNO3=63*0.0198=1.2474 г
- 15.04.2017 13:01