Написати рівняння реацій в молекулярному, повному, та скороченому іонному вигляді:
а)NaCO3+Ca(NO3)2-
б)CaCl2+AgNO3-
- 05.08.2017 07:09
- Химия
Ответы и объяснения 1
А)Na2CO3+Ca(NO3)2=2NaNO3+CaCO3
2Na(+) + CO3(2-) + Ca(2+) + 2NO3(-) =
= 2Na(+) + 2NO3(-) + CaCO3
Ca(2+) + CO3(2-) = CaCO3
б)CaCl2+2AgNO3=Ca(NO3)2+2AgCl
Ca(2+) + 2Cl(-) + 2Ag(+) + 2NO3(-) =
= Ca(2+) + 2NO3(-) + 2AgCl
2Ag(+) + 2Cl(-) = 2AgCl
Ag(+) + Cl(-) = AgCl
- 06.08.2017 09:01