розрахувати об`єм повітря, необхідний для повного спалювання 40 л бутану
- 06.06.2017 10:10
- Химия
Ответы и объяснения 1
2C4H10+13O2=8CO2+10H2O
Знаходимо об'єм кисню
40л-x
2-13
(40*13)/2=260
x=260л
V(пов.)=V(O2)/0,21=1238л
- 07.06.2017 04:55