Закінчіть рівняння ракції та вкажіть суму всіх коефіціентів:
S+AL
S+AL2O3
- 21.10.2017 23:19
- Химия
Ответы и объяснения 2
3S+2Al=Al2S3 cумма коэффециентов 3+2+1=6
3S+2Al2O3=4Al+3SO2 сумма коэффециентов 3+2+4+3=12
- 22.10.2017 09:38
2Al+3S2=Al2S3
3+2+1=6-(сумма коэффициентов)
2Al2O3+3S=4Al+3SO2
2+3+4+3=12-(сумма коэффициентов)
- 23.10.2017 06:46