Внаслідок взаємодії металу масою 10,96 г з водою виділився водень обємом 1, 792 л (н.у). Визначте метал.
- 12.01.2018 22:26
- Химия
Ответы и объяснения 1
Складаємо рів-ння Me+h2o=MeO+h2. Далі ми дізнаємось n(Н2)=V(H2):Vm=1.972:22,4=0,08 моль. оскільки коефіцієнтів в рівнянні немає, робимо виснок, що n(H2)=n(Me)=0.08 моль. потім дізнаємось молярну масу металу M= m(Me) : n(Me) = 10.96 : 0.08=137. Отже це елемент Барій
- 13.01.2018 05:14