Обчисліть об'єм амоніаку , який виділиться при взаємодії амоній сульфату та натрій гідроксиду масою 40г
- 11.09.2018 09:40
- Химия
Ответы и объяснения 1
Дано:( NH4)2SO4
+
m(Na(OH))=40 г.
Найти: V (NH3)
Решение:
(NH4)2SO4 + 2NaOH = 2NH3 + Na2SO4 + 2H2O
n(NaOH) = m/M = 40/40=1 моль.
2/1=2/x следовательно, n(NH3) = 1 моль
V (NH3) =n*Vm = 1*22,4 = 22,4 л.
Ответ: 22,4 л.
- 12.09.2018 15:58