До розчинну СКІ (калій хлориду) масою 250г з масовою часткою (W)солі 10% добавили воду масою 150г. Обчисліть масову частку калій хлориду в утвореному розчині.
- 15.06.2017 11:05
- Химия
Ответы и объяснения 1
250г-100%
w-10%
m(h2o)=150г=100%
m(K)=100%/100*100%=250/10*100=2500г.
потім знаходь по таблиці розчинності речовин
- 16.06.2017 04:03