Який обєм займають за нормальних умов N молекул будь-якого газу? Дано, що N = 3*10 в 23 степені
- 23.06.2017 07:38
- Химия
Ответы и объяснения 1
NA = 6.02*10 в 23 степени (при н.у. занимают 22.4л)
6.02*1023-----22.4л
3*10 в23----х
х=22.4*3*1023/6.02*1023=11.2л
ответ:11.2л
- 24.06.2017 13:19