Суміш ацетилену й водню, маса якої становить 28 г, спалили в кисні. Утворилось 27 мл води. Визначте масу ацетилену у вихідній суміші.
Буду дуже вдячна!!
- 09.08.2017 10:55
- Химия
Ответы и объяснения 1
2С2Н2+5О2=4СО2+2Н2О
2H2+O2=2H2O
сложим систему:
{x/52=y/44,8
{28-x/4=27-y/44,8
y=44,8x/52
y=0,9x
4(27-y)=44,8(28-x)
4(27-0,9x)=44,8(28-x)
108-3,6x=1254,4-44,8x
41,2x=1146,4
x=27,8
Ответ: ацетилену - 27,8
- 09.08.2017 14:28