Обчисліть масу етанолу, необхідну для добування етилового естеру оцтової кислоти масою 35,2 г., якщо вихід продукту становить 80%.
- 24.09.2017 00:42
- Химия
Ответы и объяснения 1
0,59 x
CH3COOH + C2H5OH => C4H8O2(этиловый эфир уксусной кислоты) + H2O
1 1
n(CH3COOH)=m/M=35,2/60=0,59 moll
n(C2H5OH)=x=0,59*1/1=0,59 moll
m(C2H5OH)(теор)=n*M=0,59*46=27 gramm
m(C2H5OH)=m(теор)*w=27*0,8=22 gramm - otvet
otvet : 22 грамма
- 25.09.2017 08:29