з 2 кг технічного карбіду кальцію одержали 600л ацетилену(н.) який відсотковий вміст CAC2 У ТАКОМУ КАРБІДІ
- 18.05.2017 20:09
- Химия
Ответы и объяснения 1
х г 600 л
[tex]CaC_2+2H_2O=Ca(OH)_2+C_2H_2[/tex
64 г 22,4 л
1.Знайдемо чисту масу карбіду у зразку:
при взаэмодії 64 г карбіду виділяється 22,4 л ацетилену, а
при --//--//-- х г__________________600 л, звідки х=64*600/22,4=1 714 г
2. Тепер цю масу віднесемо до маси всього зразка і взнаємо масову частку карбіду в ньому:
w(CaC2)=m(CaC2)/m(зразка)=1714/2000=приблизно 85%
- 19.05.2017 18:37