ЯКий об єм повітря потрібен для спалювання суміші метану об ємом 5 л з етаном об ємом 2 л, якщо об ємна частка кисню у повітрі становить 21% за н. у.?
- 03.01.2018 09:42
- Химия
Ответы и объяснения 1
2C2H6+7O2-->4CO2+6H2O
V(O2)=5*7/2=17.5л
Vвозд=17,5*100/21=83.3л
2С4Н10+13O2-->8CO2+10H2O
V(O2)=10*13/2=65л
Vвозд=65*100/21=309,5л
Vвозд общий=83,3+309,5=392,8л
- 04.01.2018 12:53