Обчисліть масові частки Феруму розташуйте сполуки в ряд за збільшенням масової частки Феруму А. Fe3O4 Б. Fe2O3 В. FeO
- 12.06.2018 19:19
- Химия
Ответы и объяснения 1
w (Fe) в Fe3O4 = (3*56г/моль / 232г/моль)*100% = 72,414 %
w (Fe) в Fe2O3 = (2*56г/моль / 160 г/моль)*100% = 70,000%
w (Fe) в FeO = (56г/моль / 72 г/моль)*100% = 77,778%.
Следовательно, соединения должны располагаться так:
Fe2O3 => Fe3O4 => FeO
- 13.06.2018 11:12