До розчину амінооцтової кислоти масою 125 г( масова частка розчиненої 2%) додали 5 г тієї ж самої кислоти. Обчисліть масову частку речовини в утвореному розчині
- 08.07.2017 12:51
- Химия
Ответы и объяснения 1
m р-ра=125+5=130
w(кислоты)=125*0,02+5/130=7,5/130*100%=5,8%
- 09.07.2017 01:16