визначте масу Na який отримали при розкладі 230 г. NaCl який містить 5% домішок
- 05.03.2018 08:37
- Химия
Ответы и объяснения 1
2NaCl=2Na+Cl2
100%-5%=95%
m(NaCl)=(230г*5%)/100%=11,5г
n(NaCl)=11,5г/58,5г/моль=0,2моль
n(NaCl)=n(Na)
m(Na)=0,2моль*23г/моль=4,6г
- 06.03.2018 08:45