Обчисліть масу етанолу, що утворився при спиртовому бродінні 90 г глюкози
- 11.04.2017 17:01
- Химия
Ответы и объяснения 1
C6H12O6=2C2H5OH+2CO2
n(C6H12O6)=90/180=0.5 моль
n(C2H5OH)=2*n(C6H12O6)=2*0.5=1 моль
m(C2H5OH)=1*46=46 г
- 12.04.2017 09:18