для взаємодії з двовалентним металом масою 10,4г знадобиться розчин масою 400г з масовою часткою HCl 3.65%/Визначити цей метал
- 17.04.2018 02:29
- Химия
Ответы и объяснения 1
1) m(HCl)= 400*0,0365=14,6 ()
Me+2HCl=MeCl2+H2
2)M (Me)= 73*10,4/14,6=52 - Cr
- 18.04.2018 16:08